Vyhľadávanie
V ponuke je 20 nehnuteľností.

RD s perspektívou vo vyhľadávanej lokalite blízko centra so samostatnou garážou

Cena:
249 900,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Pezinok
Ulica: 1. Mája
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 105 m2
Plocha pozemku: 574 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 501711
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Vo výhradnej spolupráci Vám ponúkame na predaj TEHLOVÝ - príjemný priestranný 3 izb. rodinný dom - celopodpivničený, kolaudovaný v roku 1969.
Tento dom sa nachádza v zabývanej časti Pezinka na peknom rovinatom pozemku o celkovej výmere 574 m2. Dom je síce v pôvodnom stave, ale je zdravý a dispozične veľmi dobre riešený.

Výmera pozemku je 574 m2
Zastavaná plocha domu je 120 m2
Úžitková plocha obytnej časti domu je 105 m2
Celková plocha pivnice 100 m2

Z ulice sa dostaneme do dvora, kde môže parkovať aj viacero áut. Vchod do domu je z dvora schodiskom a dostaneme sa priestrannej chodby, kde je samostatne vstup do,jedálne, kuchyne, kúpeľne, samostatného WC s predsieňou a ku schodisku do neobytného podkrovia. Z domu je možnosť sa dostať do pivnice, ktorá pozostáva z vstupnej chodby,skladu na zeleninu, vínnej pivnice, práčovňe, kotolne, pôvodnej drevárne a dielne. Na dvore sa nachádza samostatne stojacia murovaná garáž a prístrešok pre hospodárske zvieratá.

Vykurovanie domu a ohrev teplej vody je zabezpečený stacionárnym plynovým kotlom zn. Protherm umiestnený v kotolni v suteréne domu.

Dom je tehlový so škridlovou strechou - využiteľné je aj priestranné podkrovie na uskladnenie vecí, prípadne po rekonštrukcii ako nový obytný priestor.

Všetky IS na pozemku: elektrina 230/400 V, voda, kanalizácia, plyn.

Dom je situovaný vo výhľadávanej lokalite v pešej cca 5. min. dostupnosti do centra Mesta Pezinok, v tesnej blízkosti sa nachádza základná a materská škola, aj všetká občianska vybavenosť nachádzajúca s v centre.

Mesto Pezinok si zamilujete, nakoľko je to menšie, avšak praktické mestečko s množstvom kaviarní, kultúrneho vyžitia, park s jazierkami, amfiteáter, letné kupalisko, 2 plavárne, športoviská, zimný štadión, detské ihriská, ale aj všetky banky, úrady, súdy, školy, gymnázium, policajná akadémia, obchodná akadémia....
Pre milovníkov prírody má mesto pripravené cyklo-chodníčky, množstvo turistických trás, ale aj podujatia v prírode ako víno pod hviezdami, ....
Spojenie do Bratislavy vlakom za 20 min, autom za 20 min, busom 30 minút.


Kontakt na obhliadku: Ing. Ľubomír Maduda 0907 240 403, Alena Kissová 0908 846 547.

Cena je konečná vrátane provízie pre RK. Kúpa je možná aj na úver

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Ľubomír Maduda
Telefón:0907240403
E-mail:maduda-ZVNC-emka-real.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.