Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Stavebný pozemok v Báhoni 1 571 - prístup z 2 strán !!!

Cena:
134 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Báhoň
Kategória: Pozemky
Vodovod: neuvedené
Elektrina: neuvedené
Plyn: neuvedené
Kanalizácia: neuvedené
Plocha pozemku: 1571 m2
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:501338

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj STAVEBNÝ POZEMOK v centre obce Báhoň, s veľkým pozemkom 1 571 m2 S PRÍSTUPOM Z 2 STRÁN !!! Šírka pozemku 17 metrov od SNP ulice, od zadu ul. 1. mája 20 metrov.
Pozemok je rozľahlý s vinohradom.
V prednej časti sa nachádza vidiecky starý dom, ktorý zahŕňa tri obytné miestnosti s príslušenstvom tvoreným krytým vjazdom do dvora, kuchyňou, kúpeľňou, komorou, vínnou pivnicou a tzv. gánkom. Dom je prepojený s hospodárskou časťou pozostávajúcou z maštale, skladu a chlievov. Celková výmera pozemku je 1.571 m2. Nehnuteľnosti sa nachádzajú v zástavbe rodinných domov, v blízkosti spoločenského a obchodného centra obce, pri hlavnej obecnej komunikácii. Dom je pripojený na obecný vodovod, elektrinu a plyn. Kanalizácia nie je zavedená. Vnútri zastavenej časti uzavretý dvor so zeleňou. je Pešia vzdialenosť na železničnú a autobusovú stanicu s napojením na Bratislavu a Trnavu je cca 7 minút.

KONTAKT: Molnárová Helena 0908 089 629

Aktuálna ponuka nehnuteľností našej realitnej kancelárie je na www.emka-real.sk.
Cena je vrátane provízie RK.

Naša realitná kancelária Vám ako bonus ponúka vypracovanie kvalitného znaleckého posudku a bezplatnú službu hypotekárneho poradenstva, t.j. výber optimálneho modelu financovania pre váš zámer, ako aj kompletizáciu spracovania podkladov k žiadosti o úver prostredníctvom nášho spolupracujúceho finančného makléra spoločnosti Hypo consulting, s.r.o., bližšie informácie na http://www.hypoconsulting.sk

Maklér:

makler
Maklér:Helena Molnárová
Telefón:+421908089629
E-mail:molnarova-ZVNC-emka-real.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.