Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

REZERVOVANÝ !!! Priestranný 4-izbový bungalov s 2 garážou v malebnej obci Jablonec

Cena:
165 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Pezinok
Ulica: Jablonec
Kategória: Domy a vily
Stav objektu: novostavba
Počet izieb: 4
Úžitková plocha: 151 m2
Plocha pozemku: 647 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:áno
Parkovanie:garáž
 
ID inzerátu:501246

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu v obci Jablonec. Plocha domu vrátane garáže: úžitková 151m2, zastavaná plocha 198m2, pozemok o výmere 674m2. Rodinný dom je v štádiu výstavby uzavretá hrubá stavba a vnútornými rozvodmi vody, elektriky, el. kúrenia, poteru a vnútorných vápenno cementových omietok dokončený do štádia holodom v nízkoenergetickom prevedení splňajúcom aktuálnu teplo-technickú normu.
Konštrukčné prvky: nosné murivo tehla hr. 30 cm + 15 cm fasádny polystyrén, kvalitné plastové okná s izolačným trojsklom (vonkajšia farba antracit, vnútorná biela), kvaltitné hliníkové vchodové dvere a garážovaná brána na diaľkové ovládanie, podlaha 100 podlahový polystyrén + betónový poter, izolácia stropy 40 cm minerálna vlna, väzníkový krov s možnosťou vybudovania povalového priestoru cca 2 x 7 m, kvalitná betónová škridla KM Beta.
Vnútorné rozvody vody a kanalizácie, elektroinštalácia, slaboprúdové rozvody, podlahové elektrické kúrenie s termostatom v každej miestnosti, príprava teplej úžitkovej vody SMART el. bojlerom s objemom 100 l.
Veľkorysá 4- izbová dispozícia ponúka dostatok priestoru tak v dennej časti rodinného domu s výstupom na rozľahlú prekrytú terasu aj aj v samotných izbách. Bonusom je v neposlednom rade aj priestranná garáž s využitím na parkovanie 2 os. mot. vozidiel, prípadne rozdelením na príručný sklad a garáž.
Dom je napojený na verejný el. rozvod, obecný vodovod a kanalizácia je riešená vlastnou žumpou s perspektívnym výhľadom na napojenie do verejnej kanalizácie po jej dobudovaní Obcou Jablonec.
Priestranný pozemok umožňuje v prednej časti parkovanie ďalšie min 2 autá a v zadnej časti pozemku v nadväznosti na terasu realizáciu kľudovej zóny.
Dom sa predáva v štádiu holodom.

Obec Jablonec patrí medzi menšie dediny v Pezinskom okrese, avšak s dobrým dopravným napojením v smere na Trnavu, resp. do Bratislavy cez diaľničný napájač v Blatnom.

Kontakt na obhliadku: Ing. Ľubomír Maduda 0907 240 403

Aktuálna ponuka nehnuteľností našej realitnej kancelárie je na www.emka-real.sk.
Cena je vrátane provízie RK.

Naša realitná kancelária Vám ako bonus ponúka vypracovanie kvalitného znaleckého posudku a bezplatnú službu hypotekárneho poradenstva, t.j. výber optimálneho modelu financovania pre váš zámer, ako aj kompletizáciu spracovania podkladov k žiadosti o úver prostredníctvom nášho spolupracujúceho finančného makléra.

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Ľubomír Maduda
Telefón:0907240403
E-mail:maduda-ZVNC-emka-real.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.