Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Jarná akcia !!! Moderný 4-izbový dom v radovej zástavbe v tichej lokalite Senca

Cena:
154 900,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Senec
Obec: Senec
Ulica: Lesopark
Kategória: Domy a vily
Stav objektu: novostavba
Počet izieb: 0
Úžitková plocha: 117 m2
Plocha pozemku: 318 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:áno
Parkovanie:vyhradené parkovanie
 
ID inzerátu:501189

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

EMKA-real: ponúkame na predaj posledný voľný moderný dvojpodlažný rodinný dom v radovej zástavbe v tichej lokalite mesta Senec, časť Lesopark.
Blízkosť zelene ako aj dostupnosť do Senca umožní novým majiteľom spojiť pocit kľudovej zóny s komfortom mestého bývania.

Z architektonického hľadiska sú rodinné domy kubickej formy. Na rodinných domoch sú uplatnené moderné princípy pre tvarovanie objemov, umiestňovania otvorov a využívanie materiálov. Svojím objemom a charakterom sa rodinné domy vhodne začleňujú do okolitej zástavby rodinných domov a zvyšujú estetický charakter územia. Farebné riešenie rešpektuje architektonicko-estetické kritériá, ktoré sú kladené na súčasnú architektúru výstavby rodinných domov.

Úžitková plocha domu je až 117 m2 s pozemkom o veľkosti 318 m2. Vzhľadom k umiestneniu domu a k tomu, že každý dom má dve podlažia, veľkú časť pozemku využijete ako záhradu, na relax a oddych.

Rodinný dom má 2 nadzemné podlažia. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza vstupný priestor, ktorého súčasťou je malá technická miestnosť a vstup do WC určeného pre návštevy. Na vstupný priestor je priamo napojená obývacia izba a kuchyňa s jedálňou. Ku kuchyni prislúcha samostatná špajza. Súčasťou obývacej izby je architektonicky veľmi zaújmavo vyriešené schodisko sprístupňujúce 2. nadzemné podlažie. Na druhom nadzemnom podlaží je na schodisko napojená chodba, z ktorej sú prístupné dve detské izby, spálňa so samostatným šatníkom a priestranná hlavná kúpelňa s toaletou. Druhé nadzemnné podlažie je vysunuté tak, aby súčasne vytvorilo dostatočné prekrytie vstupu do rodinných domov. Z prednnej strany každého rodinného domu sú situované vždy 2 parkovacie miesta, ktoré budú slúžiť pre osobné vozidlá majiteľov rodinného domu s možnosťou moderného prestrešenia.

Technické riešenie:
nosné obvodové steny- tehla 30 cm, vnútorné nosné steny – tehla 20 cm, priečky tehla 11,5 – 14 cm, izolácia obvodová 15 cm polystyrén, izolácia podlahy – extrudovaný polystyrén 10 cm, plochá strecha – izolácia z minerálnych vlákien Nobasil hr. 34 cm, drevené nosné trámy prierezu 60/240mm, strešná krytina je hydroizolačná PVC fólia na strechy, zaťažená vymývaným štrkom, fasáda – šúchaná omietka Baumit 1,5 cm, terasa – betónová dlažba, vonkajšia elektrická zásuvka 230V, príprava na montáž vonkajšieho osvetlenia, okná plastové 6-komorové s izolačným trojsklom, vchodové dvere vo farbe okien s izolačným trojsklom, nástenný plynový kondenzačný kotol s cirkulačným čerpadlom a zásobníkom TÚV, ústredné vykurovanie podlahové, káblové rozvody na TV a internet v každej miestnosti, mestský vodovod, plyn, splašková kanalizácia – ČOV.

DOM ŠTANDARD: keramický obklad vo WC a kúpeľni, keramická dlažba vo vstupe, špajzi, WC, technickej miestnosti a kúpeľni, laminátová plávajúca podlaha hr. 8 mm, soklové lišty v obytných miestnostiach, interiérové dvere s obložkovými zárubňami, schodisková konštrukcia s drevenými schodnicami - odtieň podľa výberu klienta, kľučky a WC zámky, zariaďovacie predmety: 2x podomietková konštrukcia pre závesné WC s dvojtlačítkom, 2x závesné WC, 1x umývadielko do WC, 2x umývadlo, 1x akrylátová vaňa, 1x sprchový kút, kompletné armatúry.

Kontakt na obhliadky: Ing. Ľubomír Maduda 0907 240 403

Aktuálna ponuka nehnuteľností našej realitnej kancelárie je na www.emka-real.sk.
Cena je vrátane provízie RK.

Naša realitná kancelária Vám ako bonus ponúka vypracovanie kvalitného znaleckého posudku a bezplatnú službu hypotekárneho poradenstva, t.j. výber optimálneho modelu financovania pre váš zámer, ako aj kompletizáciu spracovania podkladov k žiadosti o úver prostredníctvom nášho spolupracujúceho finančného makléra spoločnosti Hypo consulting, s.r.o., bližšie informácie na http://www.hypoconsulting.sk

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Ľubomír Maduda
Telefón:0907240403
E-mail:maduda-ZVNC-emka-real.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.